0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Wymarzony Pracodawca dla Profesjonalisty

 

Masz większe lub mniejsze doświadczenie zawodowe i wiesz już jakie cechy pracodawców Ci odpowiadają, a co sprawia, że omijasz firmę szerokim łukiem. Wiesz też co motywuje Cię do pracy, a co powoduje, że z niechęcią myślisz o kolejnym poniedziałku w firmie. Umiesz sobie pewnie wyobrazić pracodawcę marzeń, do którego zaaplikowałbyś bez najmniejszego wahania. 

Podziel się z nami opinią i wspólnie zidentyfikujmy cechy wymarzonego dla profesjonalistów pracodawcy. Pokaż pracodawcom, co jest ważne i jak mogą się zmieniać, żeby wszystkim pracowało się lepiej. 

 

Biorąc udział w badaniu możesz również wygrać nagrody rzeczowe:

- 1 x Pakiet Weekend we dwoje (wartość 600 zł),

- 2x Pakiet przeżyć Adrenalina (wartość 300 zł),

- 1x podwójne zaproszenie na koncert Ennio Morricone w Krakowie (19.01.2019), - nagroda przyznana 2.01.2019

- 3 x voucher podarunkowy o wartości 150 zł (Empik / Sephora),

- 10 x książka biznesowa (Wolters Kluwer / Harward Business Review),

- 10 x elegancki notes.

 

Wnioski i konkluzje płynące z badania służą do analizy trendów i opinii profesjonalistów na temat rynku pracy i pracodawców, z którymi najchętniej chcieliby podjąć współpracę.

Zebrane informacje są poufne i posłużą jedynie do analizy trendów i opinii ankietowanych. Organizatorem badania jest firma konsultingowa HRM Institute. Wypełnienie ankiety zajmie około 10 minut.

Przystąpienie do wypełniania ankiety oznacza akceptację Regulaminu.

Ankieta jest anonimowa.

Zapis Państwa odpowiedzi na pytania nie zawiera żadnych informacji identyfikujących, chyba że takie informacje zostały wprowadzone w odpowiedzi na któreś pytanie ankiety.

Indywidualny token (kod) wykorzystywany w celu przystąpienia do ankiety nie jest połączony z odpowiedziami na ankietę. Jest zapisywany w osobnej bazie danych, w której przechowywana jest jedynie informacja, czy udzielono odpowiedzi na ankietę. Nie ma możliwości połączenia tokenów z odpowiedziami udzielonymi w badaniu.