EB Book 2023 już dostępny!

Oddajemy w Wasze ręce siódmą edycję EB Booka, czyli przewodnika po super markach pracodawców. W wersji drukowanej kupicie go z lutowym numerem miesięcznika Forbes. Wersję elektroniczną EB Booka 2023 można pobrać z niniejszej strony. Artykuły zamieszczane w publikacji znajdziesz już w lutym na naszym blogu.

W tegorocznym wydaniu EB Booka znajdziesz subiektywny wybór zjawisk, które już zmieniają i dalej będą zmieniać rynek pracy. Przeczytasz również tekst analizujący wpływ sztucznej inteligencji na rynek pracy oraz dowiesz się, jak firmy projektują doświadczenia klientów, kandydatów i pracowników, tak aby chcieli skorzystać z ich oferty. Nie zabraknie też analizy nastrojów najmłodszych pokoleń kandydatów, a także wywiadu na temat transparentności wynagrodzeń. W drugiej części publikacji prezentujemy pracodawców, dla których dbanie o doświadczenia kandydatów i pracowników już dziś jest bardzo ważne.

W drugiej części EB Booka prezentujemy pracodawców, dla których dbanie o doświadczenia pracowników, kandydatów i klientów już dziś jest bardzo ważne.

Zapraszamy do lektury!

.

Partnerzy EB Book 2023

Chcesz, żeby Twoja firma znalazła się w EB Book 2024? Skontaktuj się z nami!

Anna Macnar, e-mail: anna.macnar@hrminstitute.pl, tel.: +48 500 041 562

ZAUFALI NAM