Pobierz raport „Idealny pracodawca w branży farmaceutycznej 2021”

Co znajdziesz w raporcie?

Rynek farmaceutyczny jest jednym z ważniejszych sektorów polskiej gospodarki, dlatego przygotowaliśmy Raport „Idealny pracodawca w branży farmaceutycznej 2021”, który zbiera opinie ponad 900 ankietowanych pracowników branży pharma na temat oczekiwań skierowanych w stronę organizacji z branży farmaceutycznej.

Raport pokazuje profil pracownika branży pharma i jego oczekiwania wobec pracodawców oraz odpowiada między innymi na pytania: co najbardziej motywuje kandydatów z branży pharma do pracy, gdzie szukają informacji o firmach, czy wizerunek firmy z branży ma znaczenie i jakie są najcenniejsze dla nich atrybuty marki pracodawcy. W raporcie znalazł się także ranking 16 idealnych pracodawców w branży farmaceutycznych na rok 2021. Firmy, które znalazły się na liście w badaniu, to firmy o największych dochodach na rynku polskim (na podstawie danych firmy analitycznej IQVIA z listopada 2020 r.).

.

Partnerzy Raportu

Warsztat i Raport szyty na miarę

Interesuje Cię raport dla Twojej firmy? Zapraszamy do kontaktu.
Przeprowadzimy dla Twojej firmy warsztat, w czasie którego przeanalizujemy trendy rynkowe dotyczące marki pracodawcy; zaprezentujemy raport „Idealny pracodawca w branży farmaceutycznej 2021” szyty na miarę potrzeb firmy oraz dokonuamy audytu marki pracodawcy.

Zainteresowanych zamówieniem warsztatu i raportu zapraszamy do kontaktu.
E-mail: biuro@hrminstitute.pl
Tel: +48 500 041 562 |

ZAUFALI NAM