EB Book 2024 już dostępny!

W EB BOOK 2024 sprawdzamy, czy oczekiwania kandydatów poszukujących nowego miejsca pracy się zmieniły. Poruszamy temat zmian na rynku pracy, jakie niesie postęp technologiczny, a także przedstawiamy umiejętności, które warto rozwijać, aby sprostać wyzwaniom przyszłości. Podejmujemy również ważny temat różnorodności i włączania w miejscu pracy – wskazujemy na obecne wyzwania oraz na potrzebę budowania przez pracodawców kultury otwartości i akceptacji różnorodności.
W publikacji znajdziecie również dwa bardzo ciekawe wywiady. Z prof. Aleksandrą Przegalińską rozmawiam o tym, jak będzie wykorzystywana sztuczna inteligencja w różnych sektorach biznesowych, między innymi do automatyzacji procesów, a także jak te zmiany wpływają na strategie firm. Rozmowa z Maciejem Hermanem, dyrektorem zarządzającym LOTTE Wedel, dotyczy z kolei zmian na rynku pracy – ze szczególnym uwzględnieniem wpływu geopolityki i makroekonomii na kondycję polskich przedsiębiorstw i pracowników.
Druga część publikacji poświęcona jest prezentacji pracodawców dbających o swoje marki i budujących atrakcyjne środowisko zarówno dla kandydatów, jak i dla pracowników.

Zapraszamy po inspiracje!

.

Partnerzy EB Book 2024

Chcesz, żeby Twoja firma znalazła się w EB Book 2024? Skontaktuj się z nami!

Anna Macnar, e-mail: anna.macnar@hrminstitute.pl, tel.: +48 500 041 562

ZAUFALI NAM