Employer Branding Kokurs EBEA Konkurs EB
Konkurs EBEA 2020 – pracodawco, pokaż, na co Cię stać!

Konkurs EBEA 2020 – pracodawco, pokaż, na co Cię stać!

Znaczenie marki pracodawcy jest coraz większe. Rynek pracy stawia przed pracodawcami wyzwanie. Jak dotrzeć do właściwych kandydatów, zainteresować ich ofertą i skłonić do zaaplikowania na otwarty wakat? Kandydaci, coraz bardziej świadomi swoich oczekiwań i preferencji, zanim zdecydują się na wysłanie swojej oferty, sprawdzają informacje o pracodawcach w wielu źródłach. To dlatego organizacje coraz więcej uwagi poświęcają działaniom employer brandingowym, tworząc całe strategie i kampanie wizerunkowe. Już po raz dziewiąty przyznamy nagrody w konkursie Employer Branding Excellence Awards (EBEA) tym pracodawcom, którym się to najlepiej udaje. 

Należy chwalić się swoimi osiągnięciami i prowadzonymi działaniami, bo to może być argument, który przeważy o wyborze firmy przez kandydatów. A jak wiadomo, posiadanie utalentowanych pracowników w firmie przekłada się na budowanie przewagi konkurencyjnej i wzrost zyskowności. Nagrody w konkursach employer brandingowych to też dobry sposób na pokazanie osobom decyzyjnym w firmie, że to co robicie ma sens i jest zauważane w branży.

Firmy coraz częściej zauważają zależność między markami produktów a marką pracodawcy. Warto korzystać z wzroców wypracowanych przez działy marketingu i chwalić się nie tylko wielkością sprzedaży czy osiągnięciami marketingowymi, ale także marką pracodawcy. Nasz konkurs to dobra przestrzeń, by pokazać swoje osiągnięcia, pochwalić się prowadzonymi działaniami i dać się docenić przez kandydatów. Zapraszamy do udziału!

Pokaż, że Twoje działania zasługują na nagrodę

Budowanie marki pracodawcy wymaga wielu umiejętności i kreatywności. Firmy muszą zaplanować swoje działania i cele strategiczne, a później operacyjne, z określonym budżetem i wybranymi kanałami komunikacyjnymi, które pozwolą osiągnąć cele biznesowe.

Dzięki rosnącemu zainteresowaniu employer brandingiem nagrody employer brandingowe spotykają się z ogromną uwagą zarówno mediów, jak i korporacji. Są też sygnałem dla kandydatów, że firma dba o pracowników. Warto wziąć udział w konkursie EBEA 2020 i pochwalić się swoimi sukcesami, a może także zainspirować się innymi pomysłami.

Employer Branding Excellence Awards 2020

W 2020 r. odbędzie się już dziewiąta edycja konkursu Employer Branding Excellence Awards, którego ideą jest nagrodzenie najlepszych praktyk z zakresu employer brandingu w Polsce.

Kategorie konkursowe EBEA 2020:

  1. Strategia employer branding do 100 tys.
  2. Strategia employer branding pow. 100 tys.
  3. Kampania internetowa
  4. Kampania offline
  5. Wewnętrzna kampania wizerunkowa
  6. Innowacja employer branding
  7. Film rekrutacyjny / wizerunkowy
  8. Strona / zakładka kariery / landing page
Zgłoszenia do konkursu 2020

Do udziału w konkursie zapraszamy pracodawców, którzy w okresie od maja 2019 do dnia wysłania zgłoszenia prowadzili działania mające na celu budowanie marki pracodawcy oraz pozyskanie, rozwój i utrzymanie w organizacji pracowników, a także chcą być inspiracją dla innych. Udział w konkursie mogą brać również agencje i inne podmioty.

Termin zgłoszenia prac:

30 czerwca 2020 r.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz dokumentacja konkursowa są dostępne na stronie www.employerbrandingsummit.pl

Wręczenie nagród

Ogłoszenie zwycięzców poszczególnych kategorii nastąpi podczas gali konkursu podczas Konferencji EB Summit 2020 10 września 2020 r. w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w konferencji i konkursie!

 

Na naszym blogu znajdziesz opisy nagrodzonych projektów z poprzednich lat: www.hrminstitute.pl/tag/dobre-praktyki/